fbpx Skip to content

Trening Emsella – jak to działa?

Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanym fotelu i poddać się jego działaniu.
Fotel BTL EMSELLA posiada certyfikat amerykańskiej FDA (Food and Drug Administration)

Korzyści płynące z terapii EMSella są nie do przecenienia. Pacjentki zgłaszają nie tylko fizyczną poprawę, ale także wzrost pewności siebie i samopoczucia. EMSella w Ząbkach k. Warszawy otwiera nowe drzwi dla kobiet, które do tej pory mogły czuć się ograniczone przez inkontynencję.Fotel EMSella w Gabinecie Stomatologicznym i Ginekologicznym "Moje Ząbki"
Emsella

Sposób działania zabiegu Emsella

Dzięki technologii HIFEM urządzenie jest w stanie wywołać i utrzymać supermaksymalne skurcze mięśni dna miednicy w ciągu kilku sekund podczas zabiegu.

Z krzesłem BTL EMSELLA podczas jednego treningu dochodzi do tysięcy takich skurczów. Przechodzą bezpośrednio do nerwów obwodowych dna miednicy, niezależnie od aktywności mózgu. Ich intensywność jest większa niż maksymalny skurcz dobrowolny (MVC) wywołany fizjologicznie m.in. poprzez ćwiczenia Kegla. pacjentów, zwłaszcza tych z osłabionymi mięśniami dna miednicy, nie może osiągnąć tych poziomów, nie mówiąc już o utrzymaniu ich wystarczająco długo, a następnie odpowiednim rozluźnieniu mięśni.

Poznaj EMSella!! Już dostępna w Ząbkach koło Warszawy!

Rewolucja w Leczeniu Nietrzymania Moczu!!!

Technologia intensywnie stymuluje, wzmacnia i rozluźnia mięśnie.

Dzięki serii pielęgnacyjnej mięśnie dna miednicy odzyskują kondycję i uczą się prawidłowo funkcjonować, co byłoby czasochłonne i często trudne fizycznie dla pacjentki, gdyby bez techniki stosowano tylko ćwiczenia Kegla lub inne techniki.

Ważne jest również to, że sam trening mięśni dna miednicy jest często wykonywany nieprawidłowo (np. skurcze wpływają na niewłaściwe grupy mięśniowe, są zbyt szybkie, bez wystarczająco długiego rozluźnienia) i nie przynoszą pożądanego efektu. Technologia HIFEM wzmacnia mięśnie, aby ułatwić późniejszy niezależny trening mięśni dna miednicy.