fbpx Skip to content

Nasze Usługi Ginekologiczne


W naszym gabinecie udzielamy kompleksowych usług ginekologiczno-położniczych. Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny i nowy aparat ultrasonograficzny. Zapewniamy fachowe porady ambulatoryjne i profesjonalne prowadzenie ciąży. Wykonujemy USG ginekologiczne i położnicze.

Pobieramy cytologię, która oceniana jest przez doświadczonego cytologa. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, opisem poszczególnych badań oraz sposobem przygotowania się do nich.

Kobieta w ciąży w Gabinecie Stomatologicznym i Ginekologicznym "Moje Ząbki"
Ginekologia

Prowadzenia ciąży

Ciąża jest wspaniałym okresem w życiu kobiety, ale również wiele Mam niepokoi się o Swojego maluszka. Taki niepokój często wynika z niewiedzy kobiety, a wiele pytań zapomina się w czasie wizyty. Stąd zachęcamy do przygotowania sobie pytań przed wizytą u lekarza.

Antykoncepcja

Antykoncepcja jest metotą zapobiegania ciąży. Istnieją różne metody antykoncepcyjne. W naszym gabinecie w Ząbkach uzyskają Panie fachową poradę dotyczącą najwłaściwszej dla Was metody antykoncepcyjnej.

Ginekologia
Ginekologia

Menopauza i HTZ

Okres przekwitania jest dla kobiety bardzo trudnym czasem. Zaczynają się pojawiać różne dolegliwości, w tym bardzo męczące i nierzadko uniemożliwiające funkcjonowanie społeczne uderzenia gorąca. Kobieta wydaje się sobie mniej atrakcyjna, oznaki starzenia stają się coraz bardziej widoczne. Ale to wcale nie oznacza ,że kobieta musi się „pogodzić” z tymi niedogodnościami. Istnieje bardzo wiele sposobów na łagodzenie tych dolegliwości. Jeśli skorzystają Panie z pomocy, możecie stać się atrakcyjnymi, cieszącymi się życiem kobietami, które właśnie teraz mają wreszcie czas na siebie i swoje przyjemności. Zachęcamy do dzielenia się z lekarzem swoimi kłopotami, a na pewno znajdziemy ich rozwiązanie.

Cytologia

 
Każda kobieta, która rozpoczęła współżycie powinna mieć wykonywaną okresowo cytologię. Jest to badanie polegające na pobraniu materiału z powierzchni i kanału szyjki macicy, który następnie zostaje utrwalony i oglądany przez patomorfologa (cytolog) pod mikroskopem. Cytologia jest badaniem przesiewowym w kierunku raka szyjki macicy oraz dysplazji szyjki. Niektóre nieprawidłowe wyniki mogą wymagać weryfikacji histopatologicznej, o czym zadecyduje lekarz prowadzący. Badanie jest niebolesne i polega na założeniu wziernika do pochwy a następnie pobraniu specjalną szczoteczką wymazu z szyjki. Najlepiej aby kobieta była po miesiączce (nie może być krwawienia). Dwa dni przed badaniem powinno się zrezygnować ze współżycia oraz zakładania globulek dopochwowych.
Ginekologia
Ginekologia

Badania USG

W naszym gabinecie wykonujemy USG położniczeUSG to jest badaniem przesiewowym w kierunku najczęstszych zespołów genetycznych jak zespół Downa, Edwardsa i Patau. W sytuacjach zagrożenia ciąży porodem przedwczesnym oceniamy długość i kształt kanału szyjki Wykonujemy również USG ginekologiczne (TV), oceniając macicę, jajniki i miednicę mniejszą. Badanie zwykle jest wykonywane głowicą dopochwową, nie ma konieczności wypełnienia pęcherza moczowego przed badaniem.
Kobiety, które nie współżyły najczęściej mają wykonywane badanie USG sondą przezbrzuszną. Wykonujemy również monitorowanie owulacji.

Zadbaj o Zdrowie Ginekologiczne. Profesjonalna opieka dla Kobiet w Ząbkach koło Warszawy!!!

Dbając o swoje zdrowie ginekologiczne, nie tylko zapobiegasz wielu problemom, ale również zyskujesz spokój ducha.
Ginekolog z Ząbek k. Warszawy jest tu, aby Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze!